Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert csuklik a rantotthustol?

Miert csuklik a rantotthustol?

Figyelt kérdés
Parom mindig csuklik ha rantotthust eszik, de csak akkor ha hidegen eszi, hutobol veszi ki. Mi lehet erre a logikus magyarazat? Soha nem talalkoztam meg ilyennel :D
2019. júl. 31. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a hideg bundáskenyértől szoktam. Szerintem az állaga miatt. Túl tömör. Talán a kisebb, jól megrágott falatok nem váltanak ki csuklást. Lehet, hogy az étel hőmérséklete is közrejátszik.
2019. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miért férfi-egészségügyi kérdés?
2019. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert hideg. Mástól (pl. hideg italoktól) nem csuklik?
2019. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mastol nem, se mas kajatol se italtol. Pedig surun eszik a hutobol, marmint hogy nem melegiti meg, es azoktol nem csuklik. Azt mondta, hogy gyerekkora ota igy van. Erdekes egy csalad, az apja pl ha eleget ivott (alkoholbol), megtelt akkor megallas nelkul tusszog. 😂😂
2019. aug. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!