Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen a helyes, egészséges...

Milyen a helyes, egészséges táplálkozás?

Figyelt kérdés
Nem kérek regényeket, (persze nem bánnám:D) talán egy megfelelő link is elég lenne. (Mert olyan sok van és kb mindenhol egy kicsit mást irnak) 20 éves vagyok, 70kg/178cm (kb 12% a testzsirom) és heti 2-3szor kondizok. Csak most hagytam ki egy hónapot, mert elég kemény fizikai munkát csinálok. Minden reggel valami péksüteménnyel kezdek, ebédre salátát eszek, mert imádom, este meg főtt kaját. Ezen mennyire kéne változtatni (mert szeretnék lehetőleg egészségesen enni, es nem szeretnek fogyni, max izmosodni, de tudom, azért tenni kell) Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. júl. 31. 22:14
 1/1 Captain Marvel05 válasza:
Szia! szerintem kerüld a fehér kenyereket!Amúgy ezen kívül ehetsz mindent csak ne vidd túlzásba! :)
2019. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!