Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pcos, diéta, tej?

Pcos, diéta, tej?

Figyelt kérdés
Meg állapították hogy pcosem van, és azt mondta a nőgyógyász hogy diétával karbantartható (meg mozgással +fog gátló) Az ír-t nem igazolták, terheléses vizsgálatra nem küldték, az éhgyomri inzulint meg vércukrot nézték, de az jó lett. Viszont nagyon kívánom a tejet, főleg a tejes kávét (régebben nem ittam) Tízóraira meg uzsonnára próbálom időzíteni, néha ebéd után, de kB napi 6-7-8 dlt iszok. Lehet egyáltalán tejet inni?
2019. aug. 1. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. De gyors CH-nak számít, tehát csak tízóraira, ebédhez, uzsonnához javasolt inkább.

Viszont 8 dl tej az kapásból 40 g CH. Nem tudom mennyi CH-t javasoltak egy nap, de mondjuk egy 160 g-os diétában az azért elég sok. Enni sem ártana mellette:D

2019. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondtak hogy diéta, úgy googleztam össze hogy mégis milyen.

Kérdezhet ék még tőled? Gondolom te is benne vagy a dologban sajnos. Nem bírok reggelizni. KB 2 szem korpovit keksz a reggeli amit le bírok tuszkolni. Szerinted ez gondot jelenthet?

2019. aug. 1. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy nem azonnal reggelizel felkelés után:) Pl. ha 8-ra időzíted a reggelit, de már 7 fele felkelsz, akkor addigra talán megéhezel. Amúgy ismerős probléma, én sem bírok rögtön felkelés után enni.
2019. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kB fél 7kor kelek és 8 körül eszem a kekszet, így elég későn, de így se megy:(
2019. aug. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!