Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A gyümölcs hízlal?

A gyümölcs hízlal?

Figyelt kérdés

Rengeteg gyümölcsöt szoktam enni, most is kb tonna számra ettem a különböző fajta barackokat is, szőlő, dinnye minden.

Imádok gyümölcsöt enni, de nem tudom hogy tudnék-e ezáltal hízni? Fel szeretnék szedni pár kilót és nem tudom hogy a gyümölcsök álltal tudnék e hízni vagy sem? Erre lennék kíváncsi.



2019. aug. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hizhatsz tole, de inkabb, olyat egyel amiben sok a sze hidrat, pl feher kenyer. Meg nehezebb etelek, nemkell
2019. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi veletlen elkuldtem🤣 szoval nemkell halalra enned magad, egyel sokszor surun, keveset. Ha pedig eljon az este akkor tomd tele magad, mert este lelassul az anyagcsere, igy tobb.az eselyed a hizasra
2019. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira irigyellek, hogy te hízni szeretnél, nem fogyni!


Egyébként pedig alapesetben a gyümölcscukor hízlal. Viszont az alapból is karcsú alkat nem hinném, hogy hízna csak ennyitől. Húst kell enni, fehérjét bevinni, hogy az izmoknak is legyen tápláléka. Az egészséges szénhidrát diétázáshoz kell, nem hízáshoz. A fehérjedús, zsírdús étrend nagyobb segítség lehet. Azt azonban célszerű megfontolni, hogy inkább izmosodnod kellene, jobb alakod lesz sokkal. Pusztán zsírra hízni nem a legjobb ötlet, főleg ha könnyen fogsz.


Sem a nemed, sem az életkorod, sem a méreteid nem tudjuk, sem azt, hogy mennyit/mit sportolsz. Alakformáláshoz sokan ajánlják a TRX-et. Módis Gabriella Youtubernek fantasztikus alakja van, pedig elmondása és képei alapján ő is nagyon vékonyan és tónustalanul kezdte a sportot.


Én sajnos mostanság nem erőltethetem magam, rossz a térdem, szóval nem tudok konkrétabbat ajánlani (korábban kondiztam meg aerobikra jártam). Hajrá!

2019. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


16 éves lány vagyok, 162cm és ilyen 41-42kg vagyok.

Hízni eléggé nehezen tudok (genetika miatt) viszont mindent meg szeretnék próbálni persze természetes dolgokra gondolok, hogy hízzak és szebb alakom legyen, nem ilyen kis pálcika:(

2019. aug. 2. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Banán hízlal leginkább és egyél olajos magvakat, sótlan mogyi nálam bevált.
2019. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsök nem hízlalnak. Kilószámra eszem őket, rengeteget, és elfúj a szél.
2019. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Próbálj sportolni, nekem is úgy sikerült pár kilót felugrani. A te kordban próbálkoztam zabálással, ettem minden zsírosat meg nehezet de az az 1-2 kiló ami feljött, hamar le is ment. Ami viszont izomban jött fel, az fent is maradt.
2019. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!