Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falásrohamok! Hogy tudok neki...

Falásrohamok! Hogy tudok neki véget vetni?

Figyelt kérdés

Már lassan 5 hónapja hogy falási rohamok törnek rám. A mostani hetem egész jó volt, csak szerdán zabáltam.

Ez egy olyan dolog amit nem tudok irányítani, csak eszek eszek és eszek.. Mindig hánytattam magam utána, de még így is híztam. Diétázni szeretnék és fogyni, és amint említettem a mostani hetem volt az eddigi legjobb. Mit tudok azért tenni, hogy ne legyen több ilyen rohamom, es a diéta érjen is valamit?



2019. aug. 2. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg milyem helyzetben jönnek rád a falásrohamok. Feszült vagy, szomorú stb.? Az okát kellene kitalálni és megoldani.
2019. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyen otthon kaja! Nálam csak ez vált be, de ez egészen jól.
2019. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Peldaul most amit szivesen megennek es nagyon egeszsegtelen azt dobjam ki?

Olyankor jonnek ram amikor megkivanok valami edeset aztan elkezdek enni es addig nem hagyom abba amig ki nem durranok..

2019. aug. 2. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen dobd ki, és természetesen bavásárláskor már ne ilyet vegyél hanem lassan felszívódó szénhidrátos édességet, ha ez lesz otthon ahhoz nyúlhatsz bátran!

De a probléma ettől még a fejedben lesz, amikor azt írod nem tudod irányítani valójában minden egyes alkalommal te döntesz csak a könnyebbik cselekvés mellett!

A hozzád legközelebbi Efi irodával vedd fel a kapcsolatot azonnal és kérj segítséget!!

+ okulj az "élet 250 kiló felett" és a "véznák kontra dagik" című műsorokból

2019. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig nézem azokat a sorozatokat. Mostanaban sikerulna dieta aminek nagyon orulok. Csak sajnos nalam az vagy nagyon keveset eszek, vagy rengeteget. Es nem talalom a középutat..
2019. aug. 2. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell találnod, most is a "véznák kontra dagik"-at sasolom és egyszerűen elképesztőek az emberek akikről szól vagyis inkább a gondolkodási sémáik, a 40kg-os sanyargatja magát, a 140Kg-os szintén, de mindezt egyfajta torzított szemüvegen keresztül teszik még a szociális környezetük kárára is! HIHETETLENEK!
2019. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le az egészségtelen nasikat (amiknél nem tudsz leállni az evéssel) egészségesebbekre, amikben kevesebb a cukor és egyéb felesleges/káros összetevők. Ha sajnálod kidobni az otthoni készletet, fogyaszd el vagy add valaki másnak, de ezután ne vegyél otthonra ilyeneket. Jóllakottan menj bevásárolni, úgy kisebb a kísértés.

Ehetsz friss gyümölcsöt, magas kakaótartalmú étcsokit, vagy készíthetsz magadnak cukor és lisztmentes édességet.

A falásrohamoknak több oka is lehet, pl. túl alacsony kalóriabevitel, rossz összeállítású (tápanyag- és vitaminszegény) étrend, vagy akár az is, hogy egyes ételek olyan hatással vannak rád, hogy nem tudsz velük leállni. Vagy mindezek együtt.

2019. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem rendben, koszonom szepen
2019. aug. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!