Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pár hónapja át kellett állnom...

Pár hónapja át kellett állnom a teljes kiőrlésű ételekre, azóta masszív székrekedéssel küzdök, tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Eszem gyümölcsöt, iszom eleget, de olyan szintű székrekedéseim vannak, hogy fetrengek a fájdalomtól. Biztos, hogy a rostos cuccok okozzák, mert egy napra próbaképp visszaálltam a sima finomlisztes dolgokra, és egyből nem volt gondom, de sajnos orvosi diéta miatt nem ehetek olyanokat. Valami tipp? Pl lekváron kívül, mert azt sem ehetek. Én eddig azt hittem, a rostos cuccok pont hogy megkönnyítik a dolgokat.
2019. aug. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Rostoktól székrekedés? Menj vissza a suliba inkább bioszra.
2019. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na én is ezen vagyok meglepődve! te illemtanra mehetnél vissza!
2019. aug. 4. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az utifűmagot pl joghurtba keverni.
2019. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny az emésztésed, inkább vízoldékony rostot kellene enned a vízben nem oldódó helyett. Ráadásul a legtöbb bolti tk pékáruba ki tudja, miket raknak még, hogy ehető és eladható legyen. Egyél inkább zöldségeket (ha velük is gondod van, akkor ne nyersen, hanem párolva/főzve).

[link]

2019. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!