Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Titeket sohasem zavart, hogy...

Titeket sohasem zavart, hogy a vendéglőben, étteremben korábban már másvalaki evett a kanállal, villával?

Figyelt kérdés
Betette a jó nyálas, lepcses, kicserepesedett szájába, talán hozzáérintette a lepedékes, candidás nyelvéhez, odakoccintotta a romló és ódoros zápfogához, rákenődött egy kis refluxlé a gyomorból, vagy evés előtt ha nem találta elég tisztának, akkor beletörölhette a nadrágjába, amin pl előzőleg a kutyusa, cicusa tapodott.

2019. aug. 6. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta, elmosogatott evőeszközök közül kell választani.
2019. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
általában csak hanyag eleganciával lecsapatják egy slaggal, sokszor még ott csillog rajta a habos nyál
2019. aug. 6. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Na köszi...többet se megyek be ilyen helyre :/! Amúgy igazad van, gyorsan megy ilyen helyeken minden, a mosogatás is, futó szalagon. Szerintem, valami komolyabb fertőtlenítés kellene. A poharak Kál is ugyanez a helyzet, ki tudja milyen herpeszes, HPV vírusos száj érintette.
2019. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen, és ugyanez van az iskolai menzán, vagy pl a kórházban, hotelben az ágyneműkkel, törölközőkkel, fogorvosnál a fúróval, műtőben a szikékkel, ilyen-olyan tágítókkal, feszítőkkel, kaparó kanalakkal
2019. aug. 6. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
...hmmm... meg sem merem kérdezni, hogy a partnerednek előtted hány párkapcsolata volt... belegondoltál már...?
2019. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
És téged nem zavar, hogy a felszolgált disznó évekig a mocskos sárban lubickolt, a tyúk meg a tyúkszarban kapirgált?
2019. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem sohasem zavart. Normális étteremben tisztára mosott tányérokkal és evőeszközökkel szoktam találkozni, és nem viszek elektromikroszkópot, hogy megvizsgáljam, van-e rajta szemmel nem látható szennyeződés. Még élek, sőt egészséges vagyok.

Ez a fajta gondolkodás kicsit OCD-re hajaz. Baktériumok mindenhol vannak (kivéve a kivételeket, pl. steril műtő, bár ki tudja), az immunrendszerünk arra való, hogy megvédjen minket ellenük. Jó dolog a higiénia, de azért nem kellene ennyire túlzásba esni. Nyilván nem arra gondolok, hogy együnk mosatlan evőeszközzel, amit előttünk egy olyan ember használt, amit leírtál, de egy láthatóan tisztára mosott éttermi evőeszköztől az égvilágon semmi bajod nem lesz.

2019. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hiszen nem vagyok mániás. Az éttermek mosogatószert használnak, és ma már majdnem mindenhol mosogatógépben mosogatják el az evőeszközöket.
2019. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!