Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan fingok. Mit tehetek...

Állandóan fingok. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Egészségesen étkezem, lassan eszek, keveset, vékonyka vagyok, mégis brutális mennyiségűt és minőségűt szellentek. Gyümölcs, zöldség, gabona, hús, csoki- ezeket eszem

Tejtermékeket hanyagolom



2019. aug. 8. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is sokszor puffadok. Nekem az vált be, hogy iszok egy gyömbér teát. Leszerelek egy ujjnyi gyömbért, felöntöm forró vízzel, aztán hagyom kiázni majd megiszom. De a különböző puffadásgátló teák is jók. Ha pedig nem tudok otthon nyugodtan teázgatni, akkor marad az espumisan.
2019. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 10. 12:56
 13/15 Juliusz48 ***** válasza:
Az espumizán tartalmazza a legkevesebb szimetikont. Érdeklődj a patikában mert a MeteoSpasmyl még görcsoldót is tartalmaz azon felü, hogy a hatóanyag tartalma több mint duplája az espumizánnak. Egyébként a magnézium is megköti a gáz egy részét ezért próbálkozhatsz valamelyik pezsgőtabblettával is.
2019. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a fingással? Az egészséges. Kívül tágasabb...


Amúgy én pl ha eszek salátát ebédhez olyan vagyok mint egy vadászkürt.

2019. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindegy mit eszel, nem sokat segít..


Vegyél probiotikumot, Lactobacillus Acidophilus tartalmút. Ez van fingás ellen.

2019. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!