Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minimum heti egyszer brutális...

Minimum heti egyszer brutális görcsökkel hasmenés mitől lehet? 20l

Figyelt kérdés
Kb. egy éve van ez.
2019. aug. 18. 01:24
 1/3 anonim válasza:
Szia. Esetleg nem vagy laktózérzékeny? Én erre tippelnék. Próbáljj meg egy hétig glutén és laktóz mentes kajákat enni, van már fagyi is belőle, tej, sajt, már minden ilyesmi ki van találva, szóval nem hinném, hogy egy hétig ez nagy megpróbáltatás lenne, természetesen ezek a dolgok drágábbak, de lehet, hogy ez a Te gondod. Lehet jól jönne egy tejterhelés is (nem tudom pontosan ezeknek a vizsgáknak a neveit, nézz utána) Ha mégsem lennél tejérzékeny akkor lehet, hogy érdemes lenne elmenni a háziorvoshoz. Ezt akár már Hétfőn is megtehetnéd, lehetséges Ő egyből tudni fogja a gondot, és elküld vagy egy sima kivizsgálásra, vagy csak felír gyógyszert. Remélem valamennyit tudtam segíteni. Írjj ha van valami. Csók :))
2019. aug. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez lehet akár IBS is...én is ebben szenvedek, és állandóan loperamidot kell szednem rá.
2019. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a megoldast a taplalkozasodban kell keresni. Ha nem emeszted magad rajta elmulik magatol. En a kaposztas dolgoktol szoktam ilyet kapni de az tenyleg bruralis.
2019. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!