Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A jó minőségű Gumicukor...

A jó minőségű Gumicukor egészségtelen?

Figyelt kérdés

Csak Haribo termékeket szoktam vásárolni, és viszonylag ritkán; hetente 1 alkalommal, ami 2-3 nap alatt fogyhat el, egy kisebb, 80 grammos kiszerelést vettem legutóbb is.


Az elhízástól nem félek, sőt, örülnék is egy kisebb extra zsirrétegnek mert vékonyabb testalkatú vagyok.



2019. aug. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát, eddig még a történelem során előbb-utóbb mindenki meghalt, aki ilyesmit fogyasztott. Ebből következik, hogy mérgező.
2019. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

A Haribo a legjobb. A zselatinnal nem lenne gond ha nem lenne telenyomva cukorral és mű anyagokkal.

Néha néha belefér csak ne egyél sokat.

2019. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Haribo biztos nagyon elővigyázatos a termékeivel, hiszen rengeteg gyerek eszi/veszi a termékeit, és mivel világszinten vannak jelen, így könnyen perelhetőek is lennének...
2019. aug. 18. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmesélek egy történetet. Egy ismerősöm levestésztát készített, eleinte sokan jártak hozzá. Aztán fejlődött az üzeme, már 25 alkalmazottal csináltatta a tésztát. Tudod, liszt meg tojás! Aztán a fejlődésben lévő üzemébe kiszállt a KÖJÁL. No azok előírtak különböző adalékokat, amiket pluszba kellett belegyúrniuk a tésztába, és eztán már hetente ellenőrizték, hogy benne vannak e az adalékok. Az ismerősöm még több hónapig bírta, de aztán bezárta az üzemet, mert a megkövetelt fejlesztések felemésztették a hasznot.
2019. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába jó minőségű egy cukros édesség, attól még nem lesz egészséges. De ettől még ehetsz belőle néha.
2019. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!