Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Alacsony vércukor?

Alacsony vércukor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma nem igen ettem sokat,nem volt rá alkalmam,kutyafuttába ettem pár falatot,dolgozom.Reggel indulás előtt ettem egy csokis croaszant,munkába éréskor vajas felvágottas kenyeret,tejjel,délbe nem volt időm ebédelni,így megint csak szendvicset ettem.Délután haza értem a munkahelyemről megszédültem,elkapott az álmosság,fáradság,és féltem ,hogy ne essen le a cukrom és alig vártam,hogy legalább annyira legyek jobban,hogy a konyhaasztalhoz letudjak ulni.Ettem csokit,valamivel jobb lett ,de nem volt az igazi.Szerintetek mi lehetett a baj ???
2019. aug. 23. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egész nap csak a szénhidrátot toltad magadba, 0 fehérjével.

Ez nem megfelelő táplálkozás. Nem hinném, hogy leesett a vércukrod, de az sanszos, hogy a cukorbetegség kapujában vagy.

Vizsgáltasd ki magad.

2019. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

Jobban vagyok valamivel,még nem az igazi.Ettem normális kaját.Rántottsajtott,krumplipurével.

2019. aug. 23. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Elmész a bóótba és veszel egy vércukormérőt magadnak.

Csak van rá 3-4ezer Ft-od??!

Azután nem találgatsz, hanem rendszeresen megméred.

[link]

2019. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 23. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hallgatsz a főorvos úrra, a szuper béldokira?

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!