Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megéri halolaj kapszulákat...

Megéri halolaj kapszulákat szedni?

Figyelt kérdés
Éreztek valamilyen pozitív hatást mióta omega 3-at szedtek?

2019. aug. 26. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem sokat ér, teljes életmód váltással viszont látványos eredményt hoz!
2019. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem 3-4 hétig életmód váltás nélkül a memóriámat illetve mentális funkciókat érezhetően javította!de sajnos abba hagytam mert (szerintem) felnyomta a vérnyomásom úgy hogy ügyeletre is bementem,azért gondolom hogy ez csinálta mert előtte nem volt baj a vérnyomásomal meg azóta se.
2019. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BusDonna válasza:
Én vérvétel előtt napokig 3x2 halolajat szedek, így sokkal folyékonyabb lesz a vérem, és könnyebben tudnak vért venni. Ugyanis szedek olyan gyógyszert, ami meg sűríti a vért. Szóval erre tuti jó, tehát hígítja a vért. A többi hatásban meg bízom.
2020. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én július óta szedek omega3 alapú omega3 alapú terméket. Nagyon jól érzem magam, az inzulinrezisztánciám múlóban és az ATPO értékem ami még tavaly magas volt, teljesen normalizálódott. Csak ajánlani tudom, de nem mindegy melyiket szedjük. Én a Zinzino Balance Olajat használom. Ha érdekel valakit keressen nyugodtan, tudok segíteni.
2020. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!