Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek jó ez a zöld turmix?

Szerintetek jó ez a zöld turmix?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti hogy szoktátok készíteni?

Én tettem bele pár levél káposztát, egy citromot, 2 almát, egy nagyon pici gyömbért, pár kocka zellert és egy szálat a szárából, kígyóuborkát + 1,5dl vizet. Mivel nem csináltam még soha...hát elég fura íze van, direkt minimális mennyiséget tettem pl. zellerből is, mert az ugye elég erős meg intenzív ízt tud kölcsönözni.

Nem mondom, hogy baromi rossz, de lehet fintorral fogom meginni, másnál is így van?! Lehet ettől bajom, azonkívül, hogy felpuffaszt majd?


2019. szept. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bajod nem lehet tőle, hacsak nem vagy allergiás valamire ebben, de akkor gondolom nem teszed bele.


Nem tudom, hogy mások hogyan csinálják, de sok ember tesz bele édesebb gyümölcsöt, hogy ne legyen olyan rossz az íze. Pl banánt, vagy erdeigyümölcsöket.

2019. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg a banán jó ötletnek tűnik, nem tudom miért csak az almára koncentráltam, köszi
2019. szept. 1. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Amikor én spenótos turmixot csináltam, akkor mindig banánnal. (Amúgy ajánlom a spenótot. Nagyon sok benne a vitamin és ásványi anyag és nem olyan erős az íze, mint mondjuk a zellernek). Plusz a banán krémesebbé teszi, ezért az állaga inkább ilyen milkshake-hez hasonlít :D

2019. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sokkal jobban is hangzik, ki fogom próbálni^^
2019. szept. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!