Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az utóbbi időben sokat fogytam...

Az utóbbi időben sokat fogytam több ok miatt, de sok visszajött. A nagyanyám azzal szekál, hogy fogjam vissza magam mert nem kellek így a páromnak. Nektek is rosszul esne ha családon belül mindig ezt kellene hallgatnotok?

Figyelt kérdés

Teszek az ügy érdekében,hogy fogyjak,de annyira gyorsan még sem megy.

Viszont folyamatosan azzal szekálnak a nagyszüleim,hogy kövér vagyok, meg lebeg a hájam ahogy megyek, és hasonlók.

Amúgy is pont olyan korszakomban vagyok, hogy műtöttek,és hasonlók nem hiányzik még ez a szekálódás is.

Mit tudok tenni ez ellen azon kívül,hogy próbálok odafigyelni az evésre,és mozgok mellette?


2019. szept. 5. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én először is szépen, nyugodtan, elmondanám a családomnak, hogy ez a te életed, a te tested, ők pedig a rokonaid, és az lenne a legjobb, ha nem szekálnának ezzel, mert nem esik jól. Egyébként ennél sokkal nagyobb "problémák" vannak a világon, lehetnél súlyos beteg, stb, akkor nyilván mit meg nem adnának, ha szekálhatnának...illetve kérdezd meg tőlük, fordított esetben nekik hogy esne?! Sose értettem az ilyet!!!


Ha tényleg fogyni szeretnél, akkor viszont tenni kell.

Ha műtét után nem mozoghatsz még rendesen, akkor járj minél többet gyalog oda, ahová eddig esetleg biciklivel vagy autóval mentél, egyél kevesebb lisztes és cukros dolgot (éhezni nem kell, nem szabad!), hagyd el a nasit, a cukros lötyiket és különösebb erőfeszítés nélkül elkezdenek lemenni a kilók. Ha aktívan mozogsz mellé, akkor még gyorsabban elkezdenek lemenni a kilók!


Kitartást és sok sikert! :)


A másik, ha téged is zavar, tegyl

2019. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal rosszabb, ha a környezeted nem támogatja a törekvéseidet, sőt egyenesen szabotálja, "minek lefogyni, így is jó vagy", "egyél már rendesen, ne csak ilyen fogyókúrás vackokat". Már ha tényleg el vagy hízva.

Nem baj, ha lassan fogysz.

Vannak még apróságok, amik hasznosak lehetnek, pl. nem csak a kalória számít, hanem a tápanyagok aránya, megfelelő vitaminellátottság is.

Ha mindent megteszel, amit tudsz, nem sanyargatod magad és nem koplalsz, és stabilan fogysz (látod a változást a derékbőségeden is), akkor nyugodt lehetsz, és nem kell foglalkoznod mások véleményével. Kivéve a párodét :)

2019. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!