Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már kalóriát kellene számolnom?

Már kalóriát kellene számolnom?

Figyelt kérdés

Üdv. Áttértem az egészséges táplálkozásra szépen fogytam is eddig 8 kilót. Ettem hogy jólesett. Viszont egy hónapja megálltam 100 kilón és se fel se le. (max fél kilót ingadozok)


El kellene kezdeni már kalóriát számolni?

Feltételezem most eszek pont annyit hogy se fogyni se hízni nem tudok.


Köszi előre is a tanácsokat/válaszokat. :)



2019. szept. 5. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem árt számolni, ajánlom a kalóriabázis.hu-t, ott kiszámolja neked azt is, mennyinél nem szabad kevesebbet enned, ha tartós fogyást szeretnél, nem pedig jojózni.

Egyébként nem feltétlenül eszel pont annyi kalóriát, néha a fogyás pár napig, egy-egy hétig megáll, akkor is, ha kevesebbet eszel.

2019. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne táblázatokra hagyatkozz, ha jelenleg stanálsz, akkor először számold ki most kb hány kcal-t eszel. Ezen csökkents, illetve mozogj többet (séta, kondi, bicikli, birkózás, stb).


Amúgy nemed, korod, magasságod? Ha több tanács kell, ezeket írd le.

2019. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*stagnálsz
2019. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a kalóriát, a makrókat is számold. Figyelj oda a fehérjére (ne legyen túl kevés) és a szénhidrátra (ne legyen túl sok). Egy kis mozgás sem árt, ha jól is akarsz kinézni.
2019. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Férfi 22 éves 185 cm
2019. szept. 7. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A tàpanyagokkal lenne érdemes foglalkozni.
2019. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!