Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gázok kiürülése?

Gázok kiürülése?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok, valószínű vírus, de lehet csak rosszat kajáltam. De lehet mindkettő. A lényeg, hogy most nagyon fel vagyok fújódva, állandóan böfögnöm és szellentenem kell. Hasmenésem is van, meg még sok más bajom... de az a legrosszabb, hogy annyira tele érzem magam, hogy egy pohár vizet nem akarok meginni, mert fáj a hasam. Pedig szomjas vagyok nagyon :(.

Ilyenkor mi a teendő? Valami módszer, ami elmulasztja ezt az érzés? Szódabikarbóna, tea, bármi?



2019. okt. 2. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha valami szart ettél, akkor mindenképp menj el orvoshoz, máskülönben sokkal hosszabb ideig fog tartani az ételmérgezés.

A vírussal persze a doki se tud mit kezdeni, ez esetben a folyadékpótlásra ügyelj nagyon. Hasznos lehet fing-csökkentő teakeverék a Herbáriából is, esetleg Iberogast (az Espumisan-t felejtsd el, semmit nem ér).

2019. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből, de az ételmérgezéssel mégis miért forduljon orvoshoz? Mit tud vele kezdeni? A vírussal már érdemesebb, mert bár elmulasztani nem tudja, lehet, hogy szükséged van vényköteles gyógyszerre, hogy jobban legyél.
2019. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Főzzél magadnak köménymag levest! Vagy édeskömény, édesgyökér teát. A teába tehetsz egy kis kamillát.
2019. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat azóta már jól vagyok :).

Végül az idő segített

2019. okt. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!