Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagy valószínűséggel gluténérz...

Nagy valószínűséggel gluténérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Szoval most döbbentem rá hogy lehet azz vagyok, egyik nap nagyon durván hullott a hajam, előtte is, töredezik a körmöm. Fáj a hasam evés után, puffadas, utána van hogy napokig fáj. székrekedéssel, és néha hasmenéssel is küzdök, vékony vagyok, most fogytam is,nem tudok hízni, fáradtnak érzem magam, szoktak fajni az ízületeim. Jártam ezekkel orvoshoz, de nem derült ki semmi. 19/l

2019. okt. 8. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de lehet sok más oka is (pl. vitaminok vagy más fontos tápanyagok hiánya, bélflóra felborulása). Ha ki akarod deríteni, menj el egy ételérzékenység vizsgálatra, vagy próbáld ki a gluténmentes diétát, pár hét után látni fogod, van-e ettől változás.
2019. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a diétát, és figyeld meg, hogy jobban leszel-e.
2019. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mát elkezdtem de nagyon nehéz kibirni, hogy ne egyek glutént. De ha vizsgálat után kiderül hogy az vagyok, sajnos tényleg el kell hagynom.
2019. okt. 9. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid időn belül ki akarod vizsgáltatni, akkor még ne hagyd el a glutént, mert nem lesz valós az eredmény.
2019. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy gond
2020. aug. 24. 00:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen sokáig tartott, mire kiderült?

Túlműködés? Mennyi az anti-TPO?

(#1, #4 voltam)

2020. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hashimoto


Hasfájást endometriózis okozta

2020. aug. 24. 00:51
 8/10 A kérdező kommentje:

ízületi fájás még rejtély :d


20/l

2020. aug. 24. 00:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha Hashimoto, akkor csak van ott valami azzal a gluténnal is... Ízületi fájás rejtélye is megoldódhat...
2020. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, rajta vagyok
2020. aug. 24. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!