Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Helytelen táplálkozás és sok...

Helytelen táplálkozás és sok édesség idővel megbosszulja magát?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozom, egyedül élek és gyorsan eszem, néha tudok csak főzni hétvégén. Akkor is többnyire hús, sült krumplival, sajttal. Levesek nem nagyon mennek, csak ritkán a halászlé. Gondolom érződik ebből a pár sorból hogy nem változatos az étrendem és zöldség, gyümölcs sincs benne.


Van amikor egész nap csak valamilyen péksütemény és 1-2 tábla mogyorós Milka van a gyomromban. A tábla csokit én úgy eszem mint más a Sport szeletet. Nem is értem hogy lehet rendben a cukrom.... Egészség szempontjából semmi baj, jól bírom a strapát, benyomok pár tábla csokit és pár falat valamit és annyi. Vékony alkatú vagyok, nincs pocakom, remélem idővel ez a táplálkozás nem üt vissza. Most így jól érzem magam, nem foglalkozom a bio dolgokkal, csoki, csokival meg néha ez-az és kész is.


Azelőtt egyébként a nutellát férfi létemre kiskanállal ettem. :)


30/f


2019. okt. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, előbb-utóbb beteg leszel.

Próbálj meg gyümölcsöt, zöldséget bevezetni!

2019. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
40 körül mindenféle betegség előjön, úgyse kerülhetem el zöldség meg gyümölcs kúrával.
2019. okt. 11. 20:52
 3/7 BrettShaw ***** válasza:
68%

Ez a hozzáállás emlékeztet arra, mikor a 25 éves dohányos nagy arccal mondja, hogy "valamiben meg kell halni!", aztán 55 évesen orvostól orvosig rohangál a tüdőrákjával, segítség, mentsenek meg...

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy 40 évesen el kell kezdeni döglődni, 70+ évesen is lehet egészségesnek lenni.

2019. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3, még akkor sem megyek orvoshoz ha muszáj lenne.
2019. okt. 11. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek tettél fel kérdést?
2019. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyoldalú és egészségtelen táplálkozás. Igen, pár év múlva valószínűleg elkezdődnek a bajok. A fogaid még nem mentek tönkre?
2019. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jók a fogaim, 14 évesen kilyukadt a jobb oldali alsó rágófogam, akkor kaptam egy tömést és azóta sincs több lyukas fogam. Mosom naponta többször és vigyázok ahogy tudok, nem kólázok, más szénsavas üdítőt se iszom.
2019. okt. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!