Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a zabpehelyr...

Mi a véleményetek a zabpehelyről reggelire?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 5 éve minden nap a reggelim a zabkása. Imádom szeretem. 40 gramm vízzel felfőzve, mogyoróvajjal eritrittel, vagy banánnal, magvakkal.. tűrök tőle kb 3 óra hosszáig.

Sztem nagyon finom, laktató, magába is képes vagyok enni szárazon.

N32, 167 cm, 55 kg

2019. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen reveláció-szerű, addigi ismereteinket alapjaiban megkérdőjelező tanulmányokról idővel mindig bebizonyosodik, hogy nem állják meg a helyüket. Nekem annyi is elég volt ebből az agymenésből, hogy reggelire zsírt meg fehérjét kell enni, mert a szénhidráttól elálmosodunk.. ha itt kezdődik a táplálkozás-tudományi megvilágosodás, akkor én továbbra is maradok inkább a "sötétben"..
2019. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát én is valahogy így éreztem 2-es. Én is zabpelyhet szoktam enni, 100 grammot gyümölccsel. Azért szeretem, mert ezt nem kell sütni, gyorsan kész van, tartalmaz nem kevés fehérjét, és mégse hús. És eddig mindenhonnan azt hallottam, hogy jó. Kb szent grálként tekintettem rá. Erre jön egy ilyen cikk, hogy az úgy xar, ahogy van. :DDD

Erre meg lehetne mondani, hogy a béjkönt meg van ahol rákkeltőnek tartják, és azt ajánlják, csak módjával, alkalmanként fogyasszuk.

2019. okt. 30. 19:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy én még diót is szoktam bele rakni, nem mondhatni, hogy zsírszegény a reggelim. :D


#1 nagyon jó arányok, csak így tovább!

2019. okt. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!