Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet az, hogy egyik...

Miért lehet az, hogy egyik nap enni sem tudok, a gondolattól is rosszul vagyok, hogy enni kellene. Következő nap pedig egyfolytában eszek és még úgy is korog a gyomrom?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok. 174 cm/60kg

Nem értem az okát. Ez nem rég kezdődött és tényleg egyik nap éhes vagyok, másik nap nem.. De azért eszek valamennyit, mert tudom, hogy nem egészséges koplalni, de nagyon nehéz olyankor leeröltetni az ételt. És többet is iszok, 2,5-3 liter vizet naponta.



2019. okt. 30. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Étkezési zavar... nekem is volt ilyen mikor diétáztam. Szörnyű volt, mert ugye az egyensúlyra törekedtem, de egyik nap felettem volna a konyhát, másik nap délután kettőig eszembe sem jutott a kaja, akkor is lenyomtam valamit a torkomon.

Próbálj bevezetni egy rendszert, minden nap ugyanabban az időpontban egyél, napi ötször, keveset. Akkor is, ha nem vagy éhes, vagy éppen nagyon az vagy. Egy idő után hátha visszaáll minden.

2019. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!