Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ülőmunkától, vagy esetleg más...

Krisz1993 kérdése:

Ülőmunkától, vagy esetleg más miatt hízok?

Figyelt kérdés

2 hónapja 24órás szolgálatban biztonsági őr vagyok ,ez idő alatt megpocakosodtam és az arcom is hízott mióta itt dolgozok alig mozgok valamit,24 orán keresztül kb. csak ülök ,az utána lévő két szabadnapomon is inkább csak otthon fekszem de azért találkozok spanjaimmal is azis max. 4-5 ora mozgás ,emellett a kaját sem vetem meg unalmamba elég sok mindent össze zabálok , válaszokat előre is köszönöm :)


21F



2019. nov. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért hízol mert több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz. A fő gond, amit írtál, hogy össze zabálsz. Figyelni kellene hogy mit és mennyit eszel.
2019. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ
2019. nov. 5. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető, hogy fel fogsz szedni egy két kilót ha egész nap csak egy helyben kell ülnöd és unatkoznod. Ne ostorozd emiatt magad. Lehet hogy akkor kéne a visszaállásra koncentrálni ha kicsit tisztul a beosztásod.
2019. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több dolog is hozzájárulhat. Eleve az, hogy nincs meg a normál napi ciklus, éjszaka dolgozol, gondolom eszel is, nem pedig alszol. Sokan panaszkodnak hízásról 3 műszakos munka mellett is. Aztán ki tudja, miket és mennyit eszel, milyen rendszerességgel. Végül pedig keveset mozogsz, többnyire egész nap csak ülsz vagy fekszel.

Valamennyit biztosan segítene, ha megpróbálnál rendszert vinni az étkezéseidbe, egészséges ételeket ennél (mennyiségre is odafigyelve), és amikor nem dolgozol, akkor éjszaka aludnál. Plusz elkezdenél rendszeresen edzeni, sportolni valamit.

2019. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!