Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A betegségem miatt lefogytam...

A betegségem miatt lefogytam 57 kg -ról 54-55 kg -ra. Hogyan tudnám gyorsan vissza hízni? Hízni szeretnék.

Figyelt kérdés
Így is nagyon vékony vagyok és 185 centi vagyok körülbelül, 53 kg voltam de elkezdtem kondizni és sikerült felhíznom 57 kg-ra, most 1 hétig beteg voltam és lefogytam 54-55 kg-ra, nagyon fusztrál mivel azért a 2kg-ért is sokat dolgoztam és ez nagyon hátráltat a célomba, hogyan tudnám gyorsan vissza hízni? Vagy esetleg van ötletetek milyen gyógyszert szedjek amitől hízhatok? Köszönöm a válaszokat :)

2019. nov. 8. 04:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 hétig voltál beteg, akkor jó eséllyel gyorsan vissza fog állni az előző súlyod, ahogy elkezdesz rendesen enni.

Tényleg nagyon vékony vagy, jó lenne kideríteni, miért. Pajzsmirigyed rendben van? Alszol eleget? Emésztéseddel nincs gond? (Pl. hasmenés, puffadás?) Eleget eszel?

Gyógyszert ne szedj, vitaminokat viszont nem ártana (B-komplex hasznos lehet). Egyél többször egy nap, legyen benne fehérje, szénhidrát és zsír is. Pl. főtt rizs, hús, tojás, zöldségek (főzelékek is), gyümölcsök, olajos magvak.

2019. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A családban mindenki vékony volt, szóval szerintem csak genetika.


Viszont általába későn szoktam lefeküdni(Hajnal 2-3, suli időbe éjfélkor) lehet ez is az oka? Ha azt nézzük viszont hogy mennyi időt alszok akkor az kb hétvégén 9-10 óra, hétközbe pedig 6-7 óra.


Nagyon köszönöm hozzászólásod

2019. nov. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!