Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez sok vagy kevés 1 napra?

Ez sok vagy kevés 1 napra?

Figyelt kérdés

R: 2 szelet tk. kenyér (50g), 3 szelet csirkemell sonka (kb 30g), 1 teáskanál tejföllel megkentem a kenyeret + fél paradicsom (Melegszendvics)

T: 1 alma, 1 fitt pöttyös túrórudi

E: 2 tk. toast kenyér (ceres) 2 csirkemell sonka

U: 150 ml laktózmentes 1,5%-os tej + 4 evőkanál fitt ropogós epres müzli

1 alma

V: Vagy túró lesz zöldségekkel vagy paradicsomos szardínia konzerv

16/L 163 cm 40kg



2019. nov. 9. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Hízni szeretnék.
2019. nov. 9. 15:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Ameddig így számolgatod a kaját h 4 evőkanálnyi addig nyilván kevés.

Ahhoz képest hogy hízni akarsz eléggé olyan szemléletet mutat az irományod mint egy fogyókúrázónak. Arról nem is beszélve hogy felmerül benned hogy ez sok.

Anorexiából gyógyulsz?

Egyél ami jól esik és mozogj rendszeresen, ne a fürjtojásokat vágd nyolcadokra!

2019. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég kevés. De ez függ attól is hogy több ahhoz képest amennyit eddig szoktál enni?
2019. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen anorexiából gyógyulok:(

Kb 1 hete eszek "többet" csak mert eddig a max kalória amit bevittem az 500 volt.

2019. nov. 9. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarsz felkeresni egy szakembert(diatetikus,életmód táplálkozás tanácsadó) aki jobban tudna segíteni?
2019. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon kevés...
2019. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez eddig nincs meg 1000 kcal se. Vacsira meg kéne egyél még egyszer ennyit hogy tarsd a súlyod. Amúgy ha gyógyulóban vagy, akkor nem rossz kezdetnek. Ebéd lehetne főtt étel, meg ehetnél rendes zsírtartalmú ételeket, de 500 kcanál sokkal jobb.

Nem is baj, hogy nem kezdesz rögtön zabálni, mert bár gyorsan jönne fel rád tömeg, a gyors súlygyarapodás miatt megijed az ember, nem tudva, hogy a nagy része csak víz és salakanyag és ez egyenes út a visszaeséshez. Próbálj meg hetente picit többet enni, így sem a szervezetednek sem a lelkednek nem lesz túl gyors az ütem, és az anyagcseréd is tud alkalmazkodni.

Ha már megeszel mindent, ami jól esik és mondjuk olyan 45 kg körül van a súlyod, elhezhetsz valamit sportolni és akkor izom fog feljönni (bár szerencsés leny az ember, és az izommemória miatt nalad most 0 mozgással se csak a testzsírod fog nőni) Sok sikert a továbbiakban :). Az étel az, ami segít, hogy legyen energiád és egészséges legyél. Ha ezt elhiszed, onnantól gyógyult vagy már

2019. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahh valahogy sejtettem

(Elso valaszolo vagyok)

Lejön az írásodból

Sajnalom h ez van veled

Nincs esetleg olyan barátod/családtagod akit meg tudsz kérni hogy mondja el mennyit eszel? Marmint hogyha ilyen helyzetbe kerulsz akkor legyen kigez fordulni ha te nem tudod megitelni

Persze az is jo hogyha szamolod a kaloriakat es kituzol egy minimumot amit meg kell enni... csak hát biztos nehezebb úgy hogyha egyedul számolgatod, mert nincs aki objektíven megítélje

Kitartás!!

2019. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!