Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aldiban kapható a fehér...

Aldiban kapható a fehér Ambiano XXL meleglevegős fritőzről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Elsősorban a sültkrumplit, rántott húst, rántott sajtot és fasírtot váltaná le. Köszi!

#rántott hús #Aldi #rántott sajt #meleglevegős fritőz #Egeszséges táplálkozás #Sültkrupmli
2019. nov. 15. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem lehet ezzel leváltani, ezzel sütni lehet.
2019. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szomorúan olvasom a véleményed, ha szabad tegeződnünk!?

Elvileg itt is lehet pácolni húsokat stb. Van tapasztalat vagy csak hallotad? Ha bővebben kifejtenéd, reálisabb lenne! Azért így is örülöl hogy ilyen gyorsan kaptam legalább egy kritikát!

2019. nov. 16. 01:26
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Én nem vennék soha forrólevegőset. Egyrészt sok idő, míg akármi is elkészül benne, másrészt egy kis olaj abba is kell, száraz lesz benne minden.
2019. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk,a fentiek készítésére használjuk,az elősütött gyári termékek 10 perc alatt készülnek el,a vastagabb házilag készült sülthús,fasírozott ~20perc.Az a jó benne hogy pl.nem kell mellette állni mintha olajban sütnénk nehogy leégjen (esetleg csak félidőben megrázni a krumplit vagy megfordítani a húst)mert a beállított idő után jelez és leáll,majd csak melegen tartja.

A fasírozottnak,sültkrumplinak nem lesz olyan kemény kérge mindha olajban sülne,akinek rosszabbak a fogai vagy nem szereti a keményet annak jobb.

Olaj nem kell rá,max. csak halványan meghinteni vagy kis kézi pumpás flakonnal lepermetezni vele,mi azóta nem vettünk étolajat...

2020. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nani70 válasza:
100%
Én most vettem ilyen sütőt, szerintem s.krumplira fagyasztott előkészített húsokra, rántott sajtra, csirkemell filére kiválló. Nincs olaj szag, nincs olaj pazarlás. Még kisérletezgetek vele. Csak olyan műanyag szag van tőle.
2020. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ikrisz999 válasza:
100%
Ma vittem vissza a műanyag szag és íz miatt (átvette főleg a sült krumpli). Érdeklődni szeretnék, hogy azóta esetleg elmúlt a szag? (Én a most kapható normál méretű fritozt vettem) köszönöm.
2020. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!