Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket egyek?

Milyen ételeket egyek?

Figyelt kérdés

Híznivágyó vagyok, viszont nem tudok hízni, minden hónapban fogyok.

a kislányom cicizik, ez is kalóriaégető.

35kg vagyok.

találtam neten egy energiaszükségletet . bemásolom:

Energia (kcal)

2300

Fehérje (g)

73

Zsír (g)

74

Szénhidrát (g)

320m

e szerint szeretnék egy étrendet kialakítani. ebben kellene segítség. miket egyek ??


2019. nov. 16. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ételeket.
2019. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amit amúgy is ennél, csak dobj hozzá magokat: mandula, dió, mogyorú ill mogyoróvajat nasinak...
2019. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Olajos/zsíros ételekben több a kalória. Na persze nem egészséges folyton olajban sült dolgokat enni, de egy darabig valószínűbbnek tartom, hogy egészségesebb, mint 35 kilósnak lenni normál magasság mellett. Na meg persze amiben természetes módon magas az olaj tartalom, az is szóba jön, csak nem tudom szoptatás mellett lehete olajos magvakat enni az allergének miatt. Tényleg milyen magas vagy ehhez a súlyhoz, ha nem gond, hogy meg kérdezem? Engem ledöbbentett ez az adat.

Egyébként igazából bármit ehetsz, amit lehet így a baba mellett, a tápértékadatok pedig minden élelmiszernek a zacskóján rajta van. Abból tudsz számolni.

2019. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
55cmvagyok. már azon gondolkodom h tömegnövelővel fogok próbálkozni.. minden hünapban fogyok.
2019. nov. 17. 07:57
 5/10 A kérdező kommentje:
155cm vagyok. elírtam
2019. nov. 17. 07:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sűrgősen beszélj a háziorvosoddal! Kórosan sovány vagy!

Terhesség előtt és alatt hány kg voltál?

2019. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

155 cm, 35 kg?

Mi vagy Te, valami kerti törpe?

2019. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

TErhesség előtt 42 voltam, terhesség alatt híztam 15 kilót, amit havi 1 kilóban dobok le szoptatás óta. vérvételen voltam , nincs baj, pajzsmirigy isrendben van, valami más betegség miatt lehet ez?

milyen betegségek állhatnak a háta mögött? és 165cm vagyok, duplán irtam el :D

2019. dec. 31. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Az orvosod nem utal be kórházba???

Keress fel sos egy dietetikust, addig pedig olajos magvak, mogyoróvaj, hüvelyesek, tojás, hús, zsír

2019. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg irass fel nutridrinket, ha nem írja fel a doki, akkor pedig proteinpor és energiazselé is szóba jöhet pl a biotech vagy a sciezec boltjaiban

Esetleg a gyereknek adott tápszer is, ha teszel bele kakaót meg lehet inni

2019. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!