Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan állítsam le a hízást?

Hogyan állítsam le a hízást?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam, most 155 cm 44 kg vagyok. A hízás mellett nem sportoltam, úgyhogy csak zsírt szedtem magamra, izmot nem, úgyhogy nagyon látszik, szerintem kb. 25% lehet a testzsírszázalékom. Sportolni nagyon nincs időm az iskola miatt (elég erős gimibe járok).

2019. nov. 16. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen gimi mellett lazán lehet annyit sportolni, hogy ne hízzál el, de te inkább legyél kicsit duci, mint túl vékony.
2019. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

44 kiló vagy, akkor és 155 centi, akkor a testömeg-index kalkulátora szerint sovány vagy!

52 kilónak kéne lenned!

[link]

2019. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andi80018 ***** válasza:
69%
155 cm-hez kb. 45 kg jó. Ha nincs nagy izom mennyiség a testen. Tehát a 44 kg nem gáz egyáltalán. Más kérdés, hogy milyen az alakod. Sajnos normális étrend és sport nélkül nem fogsz jól kinézni sosem, hiába vagy vékony. Most kéne elkezdeni ezzel foglalkozni, mert később nehezebb lesz változni, illetve a szokást is hamar érdemes elsajátítani.
2019. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%-os tzs% teljesen jó, ha lány vagy. Ha szeretnél izmosabb, formásabb lenni, az nem fog menni máshogy, csak ha sportolsz, akár otthon is tornázhatsz. Ha 10 perced van erre naponta, tornázz 10 percet. Feltételezem, hogy hétvégén több is megoldható. Gondolom, van tesiórátok is, ott se lazsálj. És egyél elég fehérjét.
2019. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!