Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2018 aprilis eleje ota dietazom. 102 kg-rol indultam es sikerult le adnom 80-ig, DE az utobbi 3 hét alatt 84.-re jött föl, de egyáltalán nem változtattam semmit sem és meg kb 15 kg-t akarok leadni a 80-tol szamitva hogy elerhem a kituzott celt (170 cm vagyok, nő) mit gondoltok mi miatt lehet ez? Azt is halottam hogy lehet hogy az edzés mivel már egy ideje csinálom és elkezdtem az izmot felvenni, és mint tudjuk az izom nehezebb mint a zsír, ebben kérem korrekt válszú segítségetek!

2019. nov. 18. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy izom probléma, de a kalória beviteled meg kell vizsgálni, lehet, hogy magasabb, mint amivel fogyni tudsz.
2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hét alatt nem jöhetett fel 4 kg izom. Valami csak változhatott, nem csak ételekre gondolok, hanem életmódra is. Ha tovább szeretnél fogyni, lehet, hogy változtatni kellene a makrókon, vagy csökkenteni az összkalóriát. Ha nem sikerül sehogy se fogyni, bármit is csinálsz, menj el megnézetni a pajzsmirigyhormonjaidat.
2019. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!