Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi számít vékonynak? 168...

Mi számít vékonynak? 168 cmhez 56 kg vagyok, és nádszálkisasszonyoznak. Miért, meg hogyhogy? Teljesen átlagos alkat vagyok.

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen magas vagyok csak 58. Nekem is mondják hogy milyen vekony vagyok. Pedig marhára nem. 51 kilósan tenyleg girhes voltam. De most nagyon nem.

Előnyösen öltözünk úgy látszik. Fürdőruhába ketlem hogy etetni akarna bárki is

2019. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is voltam 52 kg, etiópnak néztem ki kb.
2019. nov. 28. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon a lakosság 70 százaléka elhízott és akinek normális alkata van azt az elhízottak szekálják.
2019. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani hasonló paraméterekkel, hogy pont van rajtam 5 kiló felesleg így ha habáorú lenne nem én halnék először éhen vagy ha megbetegszem még van miből lefogyni. Ez olyan biztonsági tartalék. Látok az utcán tényleg csont sovány lányokat. Kétszer olyan vastag kezem lábam mint az övék. Ha a helyükben lennék komolyan aggódnék az egészségemért. Szóval nem értem ezeket a megjegyzéseket. Szerintem teljesen átlagos egészséges testalkatom van. Nem vagyok kövér de sovány sem. Ruha nélkül még csinos sem.
2019. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, én pont emiatt gondoltam vagy 5 kg-t felszedni. De annyit rohangálok egész nap melóban, aztán meg otthon, hogy valahogy sosem jön fel ennél több :D Én is megijedek a nagyon vékony lányoktól, szerintem azért mi ettől messze vagyunk.
2019. dec. 1. 18:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szekálnak, inkább ugratnak. Nem veszem rosszindulatúnak a megjegyzéseket, de a fülembe tették a bogarat ezzel. Én is amúgy az enyémnél egy lehelletnyivel kissé teltebb alkatot látom egészségesnek. Tehát ha mondjuk olyan 62 kg körül lennék, azzal lennék elégedett teljesen.
2019. dec. 1. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

170.5 cm-vel 56 kiló vagyok.

Mániám 2 számmal nagyobb felsőket hordani, így sose látták az alakom. Aztán mikor felvettem egy tapadós pólót, mindenkinek az volt a reakciója, hogy "De sovány vagy"

Lehet, hogy nem nagyon van rajtam felsleg, de ettől függetlenül nem vagyok pálcika vékony, és idegesít, ha az alkatommal kapcsolatban szólnak be. Nyilván nem rossz szándékkal, de én sem mondom másokra, hogy "De kövér vagy".

Mellesleg nem azért nem hízok, mert keveset eszek, hanem mert egyszerűen nem tudok, pedig eszek rendesen:D

2019. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!