Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok véleményeket mondani...

Tudnátok véleményeket mondani a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés

Reggeli: Teljes kiörlésű velencei rúd (Nem tudok reggel itthon enni ezért a suliba menet veszek reggelit a pékség én)


Ebéd: főtt quinoa, zöldségek( borsó, répa, brokkoli, cékla, saláta)

Néhány aszalt barack

Kevés dió, olajos magvak

Roston sült csirkemell


Vacsora: zöldbab főzelék, sertés pörkölt lesz


16/l, 176cm, 50kg



2019. nov. 29. 14:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam:... suliba menet veszek reggelit a pékségben.
2019. nov. 29. 14:31
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ebédben volt még gomba és zöldbab is.
2019. nov. 29. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a célod ezzel?
2019. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az összetétele elég jó szerintem. Délelőtt a suliban még ehetnél nyugodtan egy kis gyümölcsöt is.
2019. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából mint az adataiból is láthatod elég sovány vagyok és szeretnék kicsit hízni, de nem csokikkal meg ilyenekkel hanem egészséges étrenddel.

Emellett anorexiából gyógyulok és nem tudom eldönteni mi számít kevésnek, soknak.

2019. nov. 29. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Sovány vagy! Nyugodtan ehetsz még szénhidrátot, jobban is fogsz teljesíteni tőle az iskolában.
2019. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az összetétel jó. A mennyiség lehet kevés is, sok is, mivel azt nem írtad le.


Jó lenne, ha valami magasabb fehérjetartalmú reggelit ennél, de nem katasztrófa a péksütemény sem a te esetedben.


Mozogsz is, hogy izmosodj, formálódj?

2019. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
A reggeli az nem normális! Az epehólyag összehúzódásod valamikor a délutáni órákban indul meg, és egész éjjel a szervezeted ezért kínlódik. Ezért nem bírsz reggel lenyelni egy falatot sem. 6-8 óra között kevés zsiradékot kell a gyomorba juttatni, hogy az epebecsepegés meginduljon, különben középkorú emberként inzulinnal fogod böködni magad! Ha nem hamarabb! A reggelire száraz péksütemény a legrosszabb választás. Feltéve hogy minden reggel ezt teszed. Privátban bővebben
2019. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez nettó baromság amit az utolsó írt.


Szerintem jó az étrend. Reggelire egy joghurt, vagy kefír még belefér, vagy háziorvosod tud felírni Nutridrinket (kb. 160 forint egy darab) azt könnyű lenyomni, jó sok kalória van benne, finom is és jól megy a péksütidhez.

2019. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!