Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen fogyásnak indulás?

Hirtelen fogyásnak indulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok,175 cm

Mindig 65 kg környéke voltam de soha nem figyeltem,hogy mit eszek főleg csokibol volt számtalan mennyiség.

Jelenleg 1 hónapja le mentem 57,5 kg-ra az arcom annyira vékony,hogy konkrétan be esett,hasam teljesen lapos lett.

Úgy,hogy nem csináltam semmit ugyan úgy eszek továbbra is minden fajta hülyeséget, sport egy éve nincs az életembe.

Ez mitől lehet? És mit lehet ellene tenni?

Nem szeretnék tovább fogyni.(Attól,hogy sokat eszek nem hizok)



2019. dec. 3. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet pajzsmirigy. Menj el a házidokihoz, kezdjek egy laborral.
2019. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is pajzsmirigy.
2019. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészről normális ételeket kellene enned, nem csak nasikkal jóllaknod, amikben alig van hasznos tápanyag, fehérje.

Másrészről amiatt is fogyhattál, hogy jó ideje nem sportolsz. Gondolom, izmot is vesztettél. A sport jó hatással van az étvágyra is, bár van, aki pont akkor kezd el hízni, amikor abbahagyja a rendszeres sportolást.

2019. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megyek mindenképpen orvoshoz,hétfőn vérvétel egyébként nekem eleinte fel sem tűnt csak már az egész család ordít velem,hogy nézek ki :D sok minden utalt már pajzsmirigyre remelem hamar ki derül :)

(ment mindenkinek a zöld) :)

2019. dec. 4. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ugyan régi a kérdés, de mi volt a fogyás oka?
2022. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!