Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek mi a véleménye, a...

Kinek mi a véleménye, a supradyn tablettáról?

Figyelt kérdés
Holnap szeretném elkezdeni szedni,mivel elég fáradékony evészavaros,és vékony is vagyok. plusszimmunerősítőként. Azok véleményére lennék kíváncsi akik szedik vagy szedték.okozott -e valami kellemetlen tünetet?
2019. dec. 13. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nekem bevált, mellékhatás nem volt. Az evészavarod nem fog tőle elmúlni. A vékonyság sem, mert kb 0 kalória van benne.
2019. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:
Supradyn multivitamint szedek, amiről bánatomra kiderült, hogy gyógyszernek minősül. Nem tapasztaltam mellékhatását. De az, hogy gyógyszer, annak nem örülök.
2019. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna vérképet csinálni, lehet, hogy vashiány okozza a fáradékonyságot. Ajánlom a Bioextra B komplex vitamin szedését.
2019. dec. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!