Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressz hatására fogyok. Mit...

Stressz hatására fogyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
173 cm magas vagyok. Az 50 kg-ot alig ütöm. Mit kéne tegyek? Mivel hízhatnék? Szedjek nyugtatót? Mivel érhetnék el egy ideális súlyt?

2019. dec. 15. 10:02
 1/8 Andi80018 ***** válasza:
72%
Ilyen típus vagy. Ne stresszelj, az minden betegség előfutára, pláne a ráké. Miért idegeskedsz? Erre kellene terápia, mielőtt baj lesz. 50 kg valóban kevés ehhez a magassághoz. Érdemes pl sportolni, figyelni az elegendő alvásra, pihenésre. Segíthet a jóga is, illetve pozitív társaság, akik feltöltenek.
2019. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legfőképp párkapcsolati stressz illetve mentális zavar. Pszichológushoz meg nem akarok menni,mert akkor a vadászvizsgám nem tudom lerakni. (Lány vagyok)
2019. dec. 15. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
A mentális zavart önkép zavarra értem. Tehát van mikor szépnek látom magam, de gyakrabban nagyon ocsmánynak
2019. dec. 15. 10:23
 4/8 Andi80018 ***** válasza:
Ja, értem. Magánpszichológus biztosan titoktartó, nem derülne ki, ha ettől félsz. Viszont gyorsan kezdjél magaddal valamit, mert fiatalon gondolom nem akarsz lebetegedni.
2019. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj pszichoterápiára, magad ezt nem fogod megoldani.
2019. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Első körben tedd rendbe a párkapcsolatodat, mert láthatóan azért vagy szétesve. Ha nem lehet, akkor meg véget kell neki vetni. Kegyetlenül hangzik? Lehet. De tudod, egy párkapcsolatnak nem arról kell szóénia, hogy tönkremész benne. Nyugtatót szedhetsz, de az tüneti kezelés. Hosszú távon semmit nem fog megoldani.
2019. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Meg kell szüntetni a stresszt. Ha ennek a forrása a párkapcsolat, akkor azt, nem érdemes szenvedni valaki mellett. Alapvetően lehet viszont, hogy ennek is a forrása az önértékelési problémád, ezért jó volna a pszichológus, mert egyedül nem fogod tudni megoldani.

Próbálhatsz szedni valami B-vitamin komplex készítményt is, jót tesz az étvágynak.

2019. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mentális zavar. Pszichológushoz meg nem akarok menni,mert akkor a vadászvizsgám nem tudom lerakni."

És az ilyen felelőtleneket nem veti ki magából a vadásztársadalom? :-O Azt hittem, azok komoly emberek, és nem pártolják, hogy fegyverviselési engedélye legyen olyannak, aki nem százas...

2020. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!