Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Legyengult szervezet, falasroh...

Legyengult szervezet, falasroham, hashajtozas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anorexias vagyok hat eve, 4 napig nem ettem semmit majd falasroham tort ram,negy napig tartott es 3000kcalt ettem,szoval kb 12.000kcalt sikerult magamba tomnim negy nap alatt.

Nagyon bepanikoltam mert ilyen meg nem fordult elo.. Az lenne a kerdesem ha mellette hashajtoztam mennyi hizasra szamithatok?

165kg vagyok es 28,3kg

Nem kerek leminosito valaszokat,kezelesre rendszeresen jarok



2019. dec. 17. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a kilókkal törődj, hanem állj le a hashajtóval, járj el továbbra is kezelésekre, és nagyon fogadd meg amiket ott mondanak!
2019. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Pont az a lényeg, hogy hízz végre. Rettentő csúnya lehet a tested a kiálló bordáiddal, csigolyáiddal, brr...
2019. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

2. Remelem egyszer neked is lesz hasonlo betegseged es ugyan ilyen visszajelzeseket fogysz kapni...😒 egy anorexias lanynak ez nem segit marpedig ha nem segiteni jottel minek kell a masikat bantani,??

Kerdezonek: nem fogsz igy hizni, maximum nagyon keveset de harj el kezelesre es tenyleg probalj meg nem a fejedben levo hangra hallgatni!!💗 ha barmiben tudok segiteni urj nyugidtan:-))💕

2019. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyu.. az elet tul hosszu hogy szamolgatsd a kaloriakat. tul sok energiat vesz igenybe. emlekezz vissza amikor 5 evesen jatszottal es milyen boldog voltal. lehet h azt hiszed h ez tesz boldogga de a vilag tul nagy h ezzel a fsagokkal foglalkozz. tudom hogy hiaba probalkozol nem ezzel foglalkozni es nehez nem foglalkozni vele de amikor hallod a fejedben a hangot hogy ne egyel stb ordibald el magad h bmg legyen nyilvanos hely is akar. a felsobb ero, nevezzuk barhogy is Isten,Allah,Univerzum.. ezt a feladatot adta neked hogy ezen kell atkuzdened magad es megtalald miben vagy tehetseges es ugy tokeletesitsd a vilagot. szoval talad meg h miben vagy jo, kutass de ha megvan az meg jobb! kapaszkodj bele! fogd meg es szarnyalj. szep napot!
2019. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!