Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozza bennem azt, hogy a...

Mi okozza bennem azt, hogy a kólától hasmenésem lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kólát az olcsótól a drágább fajtáig. Amikor iszom idő kérdése és elkezd a hasam menni. Az ivás előtt semmi gond nincs. Megiszom a kólát és rá nem sokra jön a hasmenés .Van olyan mikor 1 óra hosszát is várni kell és jön a WC. Miért okozza a szervezetemben ezt ?

2019. dec. 20. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Igyál házi pálinkát az hasfogó!
2019. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi okozza bennem azt, hogy a kólától hasmenésem lesz?"

A kóla. Ne igyad, és nem lesz hasmenésed.

2019. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Talán a sok fruktóz (vagy édesítőszer), vagy a koffein, vagy az, hogy savas, vagy a sok mű adalékanyag, vagy mindezek együtt. Ne igyad, problem solved.
2019. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szén tabletta mehet
2019. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

A Cocaától és a Pepsitől is fosol?



Amúgy a bennük lévő édesítőszer lehet a hibás. Pláne, ha zero-t, light-ot iszol. Esetleg más összetevő.



A Pepsitől nekem is fáj a hasam nagyon, de mostmár átálltam Cockára.

Sosem iszom csak a sima, eredetit, semmi light, zero, valamilyen édesítésű. Azok nem is jók.



#1-es én minden töménytől fosok. 3 vagy több feles után 2 napig tuti.

2019. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A kóla az műanyag.Tele van szeméttel, amit egy emberi szervezet, ha nagyon telitődik, akkor kidob.
2019. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" A Cocaától és a Pepsitől is fosol? "


Igen azoktól is . A pepsinél még rosszabb. Hiába finom a hasam görcsben van tőle. Olyan mint ha szanaszét izgulnám magam. Szorongásos has görcsös érzésem van tőle. Az a márkát már egyáltalán nem iszom.

2019. dec. 20. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy csomó más finom dolog is van, és azok nem is csinálnak mindenféle kellemetlen tünetet. Írj össze egy listát róluk, hogy jobban eljusson a tudatodig, mennyi mindenről lemondasz azzal, hogy folyton a kólát választod. Igyál más finomságot és kész.
2019. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha zero akkor általában az édesitő szer(aszpartam) okozza! Illeve a colaában lévő koffein fokozza az agyagcsere folyamatot is! Ez is okozhaja!
2019. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!