Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy nen...

Mit csináljak, hogy nen legyek még rosszabbul a romlott tejföltöl?

Figyelt kérdés

Délelőtt tejfölös babot ettünk, romlott tejfölböl. Lejáratos, meg már minimum 1 hete bontva van... De a másik is lejárt több napja, ami még megbontva sincs...


Nagyon rosszul voltam, órkáig görcsölt a hasam, hányingerem volt... Vettem be 2 Lopediumot, meg ittam a gyógyteákat, ami használni szokott és most is, esküszöm, máskor nem iszom, de ez elmulasztj a hasmenést, hasfájást, görcsöket. Még nem vagyok jól, meg fáj, kavarog a gyomrom. Megpróbálok nem enni semmit...


Alapból utláom ezt a kaját, meg nem eszem tejfölöset, ee hogy romlott volt, különben nem lett volna baj... Nem tudom, ennek mi értelme van, mert böjtölni kell, akkor megesszük a romlott tejfölt is, mert böjt (wtf?). Hát most valóban az lett, mert hasfájással, hasmenéssel böjtölök is...


Sajnos semmilyen más gyógyszer nincs, Lopediumot vettem be, mikor elviselhetetlen volt, de más nincs... Tudom, hogy hülyeség a Lopedium, de most nem tudtam mit...


2019. dec. 24. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre kell a házipatika. Ha van otthon legalább fekete (csersavas) tea, abból kell tömény teát főzni és a tealevelet ill. a filter tartalmát is el kell fogyasztani (cukor nélkül !).
2019. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok víz és sétàlj el az ügyeletre!

Tealevelet meg ne egyèl!


De attól, hogy lejárt a dátum a tejfölön még nem szabadott volna romlottnak lenni, ott a hűtővel is gondok vannak

2019. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ki tudja mióta fel is volt bontva... Megetett mimden romlottat, a 3 hetes szalmáit átcsomagolja, hogy együk meg...


Ez ilyen tea, nem tudom mi van benne, de eddig is használt mindig. Természetesen cukor nélkül, most is jobban lettem.

2019. dec. 24. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok víz tea széntabletta , vagy 2 egész narancs - 2 alma evés ...
2019. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai beteg, aki nálatok főz?
2019. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos anyám a szart is megetetné, hogy ne kelljen kidobni....
2019. dec. 24. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Jézus.. Utólag mondta meg? Így elcseszni a karácsonyt..

Ha már munden kötél szakadt, próbálj meg valami hashajtót. Az talán használ, lehrt, hogy kipucolna.

2019. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Otthon rendszeresen ellenőrzöm a hűtőt, és kihajigálom a penészedésnek induló zöldségeket meg a lejárt tejterméket...
2019. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyomorrontásnál rá kell segíteni a gyomorsav munkájára. 2-3 evőkanál almaecetet kis cukorral-vízzel megkeverve meginni, ha csak sima ecet van, tegyél bele több vizet meg több cukrot. Nekem mindig segít.
2019. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta meg, én jártam utána... De szerencsésen megúsztam, remélem, de diétázom.
2019. dec. 24. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!