Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Annyit ettem az utóbbi időben...

Annyit ettem az utóbbi időben mint egy ló. Kajakóma volt. Ide kell a kerdojel?

Figyelt kérdés

Túl sokat ettem,bánom, nem vagyok hozzástokva a sok cukroshoz, cska ugye kari van, ilyebkor nem igazan érdekel.

De most túl sokat ettem, rosszul lettem, megnéztem nem 70.8kg,elmentem wc re, utanna kezet mostam es olyan hanyinterem lett, hogy hanytam egyet. Unra megneztem 69.6 lettem.

Fogytam 1.2 kgt.

Ilyenkor a kaloriaim hogy szamoljam?

Szamoljam ugy ahigy van, vagy valamennyit vonjak le belole azert?



2019. dec. 25. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért.

Megnéztem 70.8*

*hanyingerem

*ujra

Par betűt elirtam bocsi

2019. dec. 25. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogytál is, akkor miért csökkentenéd a kalóriákat? Állj vissza a régi kerékvágásba, és helyre fog jönni a közérzeted is.
2019. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen napon felesleges számolni a kalóriákat, a Jóisten se tudja, mennyi maradt benned. Ez nem igazi fogyás, csak kisebb lett a súlyod, mert kevesebb benned a kaja és a víz. Ésszel egyél az ünnepek alatt, hogy ne legyél megint rosszul, utána majd folytatod a számolgatást.
2019. dec. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!