Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony vagyok hogyan tudnék...

Énszemélyesen kérdése:

Vékony vagyok hogyan tudnék hízni? Hiaba eszek egy deka se megy rám

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, olyan 190 cm és 60 kg, apum is ilyen srác volt szóval ez genetika. Ő ilyenkor kezdett el edzeni. Szerintetek ha elkezdek én is nem csak szálkásodni fogok? Szeretnék már barátnőt is lassan de így lehetetlen. Jó ideig PS4 fuggo voltam.. Mit tudnátok ajánlani, milyen edzés tervet, milyen idokozonkent, erdemes eljarni edzoterembe stb. Tipikus vekony labu fiu vagyok. Valaki járt hasonlo cipobe? Mennyi időbe fog telni hogy szedjek fel pár kilót? Illetve hogy izmodjak? És szedjek mellé valamit, vagy étrend kiegészítő stb? Milyén kajákat egyek? Koszi a valaszokat!😉

2019. dec. 26. 18:09
 1/3 gublug ***** válasza:

Szia.

Keress ra: roboralas.


Ha magas vekony vagy, akkor lehet ugy is maradsz. Ez egy testalkat tipus. En ilyen vagyok. 190en felul 66 kg.


Nezd meg a Tul jo no a csajom c. filmet mielott nagyon elásod magad, hogy te vekonyan nem kellhetsz senkinek.

2019. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:

A szervezeted mivel nincs hozzaszokva a sulyokhoz ezert kicsivel kezd, nehogy megeroltesd az izmokat, inakat, szalagokat s aztan gyulladas miatt heteket alljal.

Javallom 1-2-3 honapig szolidan told, kevesebbel tobbet.

Heti minimum 2x-3x.

Van a mondas: a kevesebb neha tobb.


En a vercsoport szerinti dietat ajanlom, amely azt is meghatarozza h mely etelek azok amiktol sulyt szedsz fel.


De az enyemnel biztos kapsz jobb valaszt is.

2019. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kaja sokkal fontosabb, mint az edzés, előbb abba kell beleszokni. Nekem anno annyi üzenet jött át, hogy edzeni kell, nyomassam a súlyokat, aztán csak lestem miért nincs semmi változás, sőt, szinte fogytam.. Nagyon elkeseredtem, azt hittem valami bajom van.


Ha a szokásos adagod mellett kezdesz el edzeni, fogyni fogsz bizony. Enni kell és ez alatt az értem rengeteget (!) kell enni minőségi kaját. Eőször ebbe rázódj bele, használj egy kalkulátort, amivel belövöd a célsúlyod. pár 100 kalóriával többet kell enned vaószínű. Na ha ez megy, és rakódik rád némi súly, mehet az edzés mellette! Hajrá!

2020. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!