Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne egészséges az...

Hogyan lehetne egészséges az étrendem?

Figyelt kérdés

Jövőre egészséges életmódot szeretnék folytatni, bár megmondom őszintén, nem igazán értek hozzá.


Sok változást tervezek az étrendemben.


-Eddig nagyon sok édességet ettem, naponta 2 tábla csoki nagyjából, jövőre ezt teljesen kiszeretném iktatni az étrendemből. Bár nem hízom, sőt hízásra szinten képtelen vagyok, a testsúlyom is az ideális alatti.


-Eddig különféle szénsavas üdítőket ittam, illetve narancsleveket, teákat, meg kávét. Vizet egyáltalán nem. Jövőre pedig már csak vizet szeretnék inni, majd kalkulátorral kiszámolom hogy pontosan mennyit.

A kérdésem az, hogy gyümölcsteát ihatok-e, és ha igen mennyit? Illetve a kávé (Nescafé Classic) mennyire káros? Azt ihatok? Illetve gondolom ezek a Pennys narancslevek sem valami jók...


Egyéb tanácsok? Egyébként anyám szokott főzni, de azt hiszem ő a lehetőségekhez képest egészségeseket főz.


Köszönöm!


2019. dec. 27. 20:05
 1/3 gublug ***** válasza:

Szia.

En el tudom neked kuldeni a vercsoport szerinti taplalkozas rad vobatkozo reszet ha megmondod mi a vercsoportot.

Nescafet ne igyal.

Gyumolcs teat barmennyi (ha biztos nem gyogytea es nem tul sok fekete teat tartalmaz).

En csak gyumolcs teat iszom egesz nap: szalasat meg filtereset.

2019. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:

Az uditok nem hidratalnak.

Viz, tea es a leves hidratal.


En sem tudok hizni es sok edesseget eszek, de eppen felere csokkentettem az elmult idoben mert a cukor rossz a lepnek es nekem az emesztorendszerem szuletesemtol ugyis erzekeny, illetve az inysorvadasnak sem tesz jot.

2019. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Fogalmam sincs, hogy mi a vércsoportom... Elő kéne keresnem hozzá valami papírt...

2019. dec. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!