Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnám kissé megutálni...

Hogy tudnám kissé megutálni az evést?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfi vagyok, nem hisztis tini, ezt kéretik szem előtt tartani. Szívbetegség miatt fogynom kellene aránylag gyorsan 10-15 kilót. Nem vagyok extrém túlsúlyos (102 kg/185 cm), és nem is zabálok. Viszont jó az étvágyam, tehát ezt kéne valahogy "tönkre tenni" csökkenteni. Ha nem lenne étvágyam, akkor kibírnám kevés étellel, gyümölcsel is. Az okos válaszokat köszönöm, szépen! Hülyeségek nem érdekelnek, ne is fárasszuk egymást ilyesmivel.

2019. dec. 28. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Mozogj, sportolj!

Problem solved

2019. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Amikor éhes vagy inkább gyümölcsöt és zöldséget egyél, emellett járj egy edzeni, elmehetsz futni is akár, vagy beiratkozhatsz valami sportra is, felnőtt is kezdhet el karatèzni is akár vagy hasonlók. Esetleg az úszás is szóba jöhet. Nem muszáj súlyokat emelni a konditeremben, nem mindenki szereti azt sem.
2019. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ami nekem bevált apróság de fontos

Minden étkezés előtt két pohár víz...ha éhes vagyok mielőtt ennék megint egy nagy pohár víz :) kevesebb ételt kivanok utána

2019. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
A mozgás tényleg étvágycsökkentő! Plusz a fehérjeszelet. Olyan, mint egy csoki. Nem olyan finom, de legalább teljesen elveszi az étvágyad.
2019. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem az étvágyadat kell tönkre tenni, hanem az étkezési szokásaidon kell változtatni.

Többször (napi 5-7) egyél keveset. De tényleg keveset. Nem jóllakásig, csak annyit, hogy ne legyél éhes. És így már a gyümölcs is elég lesz egy-egy főétel helyett.

2019. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ha két étkezés között megéhezem, akkor bekapok pár korpatablettát, rá egy nagy pohár víz és legalább másfél óráig nem leszek éhes.

Reggelire tápláló, fehérjedús ételt eszem, így délig szintén nincs gond az éhséggel.

2019. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Naponta többször kevés étkezés. Kb egy tenyérnyi. Az eddigi adagokat felezd meg. Pl. Ha eddig ebédre megettél egy nagy tányér pörköltet nokedlivel, akkor a nokedlit felezd meg, és helyette salátát egyél. Így zöldséggel pótold az adagokat. A rost jobban el fog telíteni. Említetted a szívbetegségedet, sportolhatsz? milyen sportot javasolt az orvos? Vagy szívműtéted lesz?
2019. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, pattantak a nagy zöld pacsik!

Koszorúér szűkület. Nem futhatok, de bicaj, séta oké.

2019. dec. 28. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod megutálni az evést.Én is falánk és hízékony vagyok de én hetente több száz tonnát mozgatok meg az edzőteremben.Csodaszer nincs, ami viszont tényleg használ, legalább is nekem az a tejsavófehérje por.Nyersen kanalazva, lenyelve.Ügyelek arra, hogy ne lélegezzem be mivel ha vízben oldom fel, nem telít el annyira.Próbáld ki.A shop.builderen van is akciósan elég baráti áron.
2019. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Mielőtt megeszed a kaját kend össze szarral. Garantáltan nem lesz étvágyad hozzá.
2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!