Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől vérzek széklet után?

Mitől vérzek széklet után?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta észre vettem, hogyha el megyek nagy vécére akkor utána véres amikor meg törlöm. Orvoshoz még nem fordultam vele mert azt hittem hogy ez normális. Nekem nagyon sokszor szokott fájni a hasam alja, de csak bal oldalt lenn. Olyankor nagyon fáj kis és nagy dolog is a vécén, de csak az oldalam fáj akkor azon a bizonyos ponton. Utána görnyedve tudok csak menni és a fájdalomtól rosszul is vagyok. Mostanság még a fájdalom csillapítók sem segítenek. Kicsit aggódni kezdtem. Arany erem nincs, utána kerestem de elméletileg az érezhető és fájdalmas ülésnél, de én ilyet még nem tapasztaltam. 16 éves vagyok és szerintem ez ilyen idős korban nem nagyon normális.

Valaki tudna nekem tanácsot adni hogy ez mitől lehet? Létezik hogy a karcsúságom miatt lehet ez? Akinél volt hasonló probléma vagy esetleg ilyen dolog akkor kérem adjon tanácsot mert nagyon tanácstalan vagyok:(



2019. dec. 31. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Pedig ez aranyer!

Meghozza belso aranyer!

2019. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

" Létezik hogy a karcsúságom miatt lehet ez ?"

Ezt nem gondolod komolyan.

2019. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Vastagbél rák is lehet. Viccen kívül.
2019. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mire gondoljak, ez csak így jött mert brutálisan vékony vagyok alig nyomok 40 kilót és folyamatosan fogyok. Hízni se tudok se semmi és ezért gondoltam hogy lehet közre játszik. De én nem tudom. Ezért is tettem fel a kérdést.
2019. dec. 31. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, a súlyod egyébként sem normális. Lehet, hogy felszívódási zavar a beleid gyulladása miatt, ami vérzik is.
2019. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet az aranyéren kívül. Szerintem is menj el orvoshoz, mert biztos hogy kell pár vizsgálat.
2019. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom miért pontozta le a sok ostoba idióta a vastagbél rákot. Ismerősömnek is volt, úgy h hadd tudjam már mik a tünetek. De tudjátok mit? Keressetek rá,aztan pontozzatok.
2019. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!