Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet abból bajom, ha egy...

Lehet abból bajom, ha egy hónapig csak salátákat eszem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fogadtam azért kell 1 hónapig. De egy hete csinálom és rájöttem h már borzasztóan unom. Amúgy sose szerettem a salátákat de gondoltam így majd lehet megszeretem.. Hát nem sikerült. Ráadásul amiről nem volt szó h ő pizzát meg a kedvenc kajáimat fogja enni az orrom előtt... direkt h szivasson.. így nehéz kibírni. Valahol olvastam h nem egészséges ha csak salátát eszik az ember... Ez mondjuk ellenkezik azzal, hogy elvileg ki van számolva minden amire szükségem van, magvak, sajt, csirkehús (mondjuk abból nem sok sajnos) stb. De szerintem az nagyon rossz, h csak hideg kaját eszik az ember. Ha azt mondanám h ez egészségtelen, kibújhatnék a fogadás alól, csak azért ezt bizonyítani is kéne. Szerintetek?
2020. jan. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem csak salátákat eszel.
2020. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azt nem látja, hogy otthon mit eszel. Vagy össze vagytok nőve fizikailag?
2020. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elveszett fogadás alól nem tudsz kibújni.

Rossz tétet választottál.

(De úgyis csalni fogsz, nem az egészséged miatt tetted fel ezt a kérdést)

2020. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Salátából nagyon sok félét lehet ám csinálni.

Pl. rántott csirkés salátát is mindenhol lehet kapni, jó a sali része hideg, de a rántotthusi attól még rajta van. :D

Ugyanígy olvasztott sajtos, sült baconos, gyros húsos, meg még rengeteg féle saláta létezik. Csak kreatívnak kell lenni.

2020. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy,hogy hideg vagy meleg ételt eszel. A lényeg az,hogy mindent egyél. Szénhidrátot, fehérjét és zsírt is.
2020. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ha csak annyi, hogy saláta, akkor megcsinalhatsz szinte bármit salátának. Gyümölcssaláta, bulgursaláta, krumplisaláta, majonezes kukoricasaláta, lencsesaláta, babsaláta, gombasaláta, tésztasaláta. Az már más kérdés, hogy ezek nem feltétlen olyan egeszségesek, de ha csak a fogadás betartása neked a lényeg, akkor megteszi.
2020. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!