Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendeltem a múlt héten 6kg...

Rendeltem a múlt héten 6kg buzz proteint és még nem mondtam el a szüleimnek mert nem értenek hozzá és azt hiszik káros a szervezetre. Szentitek elmondjam egyáltalán mert holnap átveszem, vagy titokban tartsam. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyis èszre fogják venni.

Magyarázd el nekik,hogy a fehèrje mennyi minden folyamathoz szüksèges a szervezetünknek.

2020. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jKBrllwxMNQ


Mutasd meg nekik ezt a videót.

2020. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy te azt hiszed hogy az hasznos. Annak aki eladja annak igen, jól hoz a konyhára.
2020. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Lehet, hogy lepontoztátok a 3-asat, de igaza van. Indokolatlanul drágán adják ezeket a porokat, pedig többnyire szintetikusak, semmi természetes nincs bennük, illetve arra mennek, hogy amikor iszod, akkor kétszer annyira látszódjon rajtad, majd ugyanolyan gyorsan le is épül, ha abbahagyod.

Szerintem okosabb lenne odafigyelned az étkezésre, sok fehérjében gzadag ételt enned, ami egyrészt egészséges, másrészt tudod, hogy az nem mű, harmadrészt talán a szüleid is jobban örülnének, hogy tudatosan táplálkozol, nem ilyen porokat iszol.

Egyébként lehet, hogy kitudódna ígyis-úgyis, legalábbis én szinte mindig "lebuktam", amikor ajándékba rendeltem valakinek valamit házhoz, mert a futár pont akkor tudott jönni, ha otthon volt az illető, akinek szántam.

Az utóbbi időben én azt csináltam, hogy amikor jött az sms a futárszolgálattól, abban benne volt, hogy mi a futár telefonszáma, és arra küldtem egy smst, hogy x címre hoz ma csomagot, és mivel ajándékba szánom, ne csöngessen, hanem csörgessen meg a mobilomon, és kimegyek a ház elé. Eddig mindig megtették ezt, szóval így át tudod úgy venni, hogy ha a szüleidnek nem tűnik fel, hogy pár percre kimész.

2020. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wháow utolsó te aztán értesz a biológiához az már biztos:'D na ülj le, 1-es.
2020. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!