Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a vèleményetek erről a...

Mi a vèleményetek erről a fehérjeporról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég kezdtem el ezt a terméket szedni, szakember ajánlotta, de mivel nem igazán vagyok otthon e témában, kìvàncsi lennèk a véleményetekre.


[link]


2020. jan. 7. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát szakember ajánlotta de azért megkérdezed a nem szakembereket is. Világos!
2020. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert személyes tapasztalatokra lennék kìváncsi.
2020. jan. 7. 11:49
 3/6 A kérdező kommentje:

Kesves első!

Ne haragudj, dolgozom, és nem volt időm részletesen megindokolni.

Tehát: Nincs egy hete, hogy szedem, ìgy még nem igazán tudnék nyilatkozni. Ami viszont feltünt, hogy kissé álmosít. (Semelyik összetevőjére se vagyok érzékeny, és semmilyen betegségem nincs, gyògyszert nem szedek). Az itteni ismerőseim, akik szintén szedik, azt mondtàk, nagy részüknél ugyanez volt az első 2-3 hétben, amíg hozzá nem szoktak.


Ami miatt kiírtam a kérdést, az az, hogy van, akinek tökéletesen bevàlt, mások szidják. De az írek már csak ilyenek. Hozzáértő, tapasztaltabb személy vélmenényére lennék kivàncsi, aki az összetevők alapján meg tudja ìtélni, mennyire jó.

2020. jan. 7. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gond. Az emberek 99.9%-ának - ideértve a hozzáértő szerepben tetszelgő Gyurma Pistiket is - fingja sincs arról, hogy valami jó, vagy rossz. Mint nagyanyám az iphone-hoz, egyszerűen nincsenek meg az ismereteik arról, hogy érdemi véleményt mondjanak. Vagyis ha aki ajánlotta az szakértő, akkor vagy higyj neki, vagy pedig add elő a kétségeid, de ne a hozzánemértő tömegeket kérdezd.


Ha tippet szeretnél akkor itt van egy: nem jó. Vagy pedig az, mert az is lehet.

2020. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván èrtem, more cèlzol, és igazad van. Csak ez egy hülye beidegződèsz hogy az ember szeretne hallani tapasztalatokat, véleményeket :)
2020. jan. 7. 19:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, véletlenül sem... Ennyi tellett tőled?
2020. jan. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!