Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj ha egésznap egy kortyot...

Baj ha egésznap egy kortyot tudtam csak inni?

Figyelt kérdés

Nos igazából azzal kezdem hogy menstruálok.Ilyenre példa nem volt hogy 1 napig nem vagyok éhes se szomjas.Utoljára reggel mikor felébredtem akkor ittam egy kortyot.Lehet ez a mensi miatt?

Magasságom 165 cm

Kg 68

Eléggé fiatal vagyok szóval nagyon aggódok.

Negatív kommentek kérlek hagyjanak.

Köszönöm előre is


2020. jan. 7. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem "tudsz" inni? Persze, hogy baj, ha nem iszol! Erőltesd, ha nem kívánod is!
2020. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan ránézek a vízre vagy bármi más folyadékra és hányingerem lesz
2020. jan. 7. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Az attól is lehet hogy kezdesz kiszáradni. Tehát éppen a nem ivástól van hányingered.
2020. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen igyál mert nagyobb bajod is lehet tőle mint egy kis hányinger, esetleg igyál kólát ha mást nem az jó hányingerre utánna tudsz mást is mert elveszi a hányingered
2020. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg van otthon narancs vagy más savanykás gyümölcs? a savanyúbb ízek szintén jók a hányinger csillapításában.
2020. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma reggelre azért megittam olyan 2 pohár narancslevet
2020. jan. 8. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor most már folytasd vízzel, vagy teával, esetleg a narancslét hígítsd fel vízzel, és úgy igyad!Délig legalább 4 pohárral igyál meg!
2020. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a vizet nem tudod most meginni, akkor igyál mást, de igyál! Meleg tea, leves leve is jó, ha azért nem kívánod a vizet, mert hideg. Nem hinném, hogy a mensi miatt van, legalábbis még nem hallottam ilyenről.
2020. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen mindenkinek
2020. jan. 8. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!