Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Alig iszom, de sokat eszek...

Alig iszom, de sokat eszek mégsem ájulok el, hogyhogy?

Figyelt kérdés

Pár hete elájultam mert 2 napig nem ittam, csak ettem. Akkor megfogadtam , hogy megiszok napi 2 liter vizet, aztán ezt bírtam is 3 napig mert sokat kellett wc-re menni és untam.


Most nagy nehezen 1 2.5 dl vizet el tudok fogyasztani, kínok között, mégsem történik semmi, pedig elég zsíros kajákat eszek meg sokat.


2020. jan. 11. 00:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt miért csinálod.
2020. jan. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Minél többet iszol, annál kevesebbet eszel.
2020. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 5-8 alkalom normális ha rendesen iszol. Nekem is kell menni fél-1 óra után. Ez van. Én is magamba erőltetem mert nekem se esik jól. Muszály.
2020. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen ételeket eszel. Vannak magas víztartalmú ételek. Hányszor mész pisilni naponta?

A napi 2 liter víz nekem sem ment soha, sőt anyukám, nagymamám is ilyen. Ritkán vagyok szomjas, az ételeimből bejön legalább 1 liter víz, iszom kávét, teát is, ehhez még kb. 2 pohár vizet (nyáron többet). Nem vagyok kiszáradva, a vesémmel sem volt még soha gond, pedig elmúltam 40.

Ha a vízivás nehezen megy, igyál valami mást (pl. meleg italokat), és egyél sok gyümölcsöt, levest.

2020. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, ha nem tudok meginni egy nap 4-5 litert, már kb minden bajom van, hogy bírod te 2,5 decivel? Bőröd nem száraz? Nem érzel szomjúságot? Írtad, hogy kövér is vagy, nem vagy tele striákkal? Általában aki kevés vizet iszik és hízik, sokkal jobban reped a bőre, mert nem elég rugalmas neki emiatt.
2020. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#13 vegyok. Én se érzek szomjúságot. Egyáltalán nem. Azért iszok mert tudom hogy kell a szervezetemnek, de nem esik jól egyáltalán. Nyáron szoktam szomjas lenni, de nem mindig, inkább azért iszok főleg hogy lehűtsem magam. KB úgy csinálom ahogy a #14-es írta.
2020. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be:

Vegyél egy kulacsot vagy jó nap poharat, ami tetszik, imádod nézegetni, a kezedbe venni, és mindig legyen kéznél (pl.: az asztalodon, ha irodai munkád van, vagy a táskádban). Egy idő után észre fogod venni, hogy mindig ha unatkozol azt babrálod és véletlenül kortyolgatsz belőle, így nap végére észrevétlenül egész sokat fogsz inni. Esetleg tehetsz bele uborka/citrom/narancs/gyömbér szeleteket, hogy finomabb legyen.

2020. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!