Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Okozhat véres székletet a...

Okozhat véres székletet a papír evés?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta az a fúrcsa szokásom, hogy papírt eszem. Nemtudom megmagyarázni az okát, de azthiszem hogy már függő lettem. Kizárólag A4-es sima üres, nyomtatópapírt, naponta kb egy darabot. Ez már közel hat éve tart, és régebben előfordúlt, hogy naponta 5-7 darabot is megettem probléma nélkül.

2020. jan. 11. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember, te eszel papírt. Mi honnan tudjuk?
2020. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Athlon77 válasza:
100%

Elvileg nem, de ki tudja. A papírok is tartalmaznak oldószereket, ragasztókat.

Biztos hogy nem egészséges. Azt sem tudom, hogy a normális táplálékkokkal milyen reakcióba lép. Savakkal, lugokkal keveredve ki is készítheti a gyomrod, a bélrendszered.

Ha még fiatal, növésben lévő szervezeted van, akár még rossz vége is lehet.

Nem vagyok orvos de a véres székletet akár mi is okozza, tudnia kellene róla a szüleidnek. Ha nagyobb vagy, orvosnak. A papír evéses kényszereddel pedig egy másik orvossal kellene beszélned. Hidd el, nem olyan nagy dolog esetleg a szüleid elé állni és elmondani mi a helyzet. 42 éves vagyok. Ha a gyermekem ilyennel megkeresne, nem szúrnám le, segítenék neki bármiben. Fiatal vagy, ne szúrd el az életed. 10 év múlva jókat derülsz majd azon, hogy papírt ettél. Legyél bátor, avasd be valamelyik szülődet.

2020. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!