Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt mar testkepzavarnak hivjak?

Ezt mar testkepzavarnak hivjak?

Figyelt kérdés
Alapbol van pici haj rajtam, tehat nem vagyok a nagyon vekony, meg vekony kategoria, egy 5-6-7 kilo plussz van rajtam. Amikor eljartam edzeni, heti ketto aerobik, nem onsanyargatasbol, de sok salatat ettem, vagy szinte csak azt, sok vizet ittam, es a tukorbe neztem, valamiert nem lattam valtozast, vagy nem tudom, eszrevettem, hogy kover vagyok, aztan az edzes elmaradt vizsgaidoszak miatt, tanulas kozben ettem minden szirszart, vagy csak potcselekveskent, es most meg a tukorbe azt latom, hogy nem vagyok duci, nyilvan latom picit a hasamon, hogy van ott plussz, de ennyi, aztan ma az egyik ruhaboltban probaltam epp nadragot es lattam magamat, es elszornyedtem. Tehat pont forditva latom magam, mint ahogy kene, ezt testkepzavarnak hivjak, vagy mitol van ez?

2020. jan. 12. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogytam több mint 10 kg-t semmi változást nem látok. Mindenki szörnyülködik, hogy baj van..

Igen, valószínűleg rosszul látod!

2020. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, nem látunk téged. Lehet, hogy a nadrággal volt a gond - nekem is van olyan nadrágom, ami túl szűk derékban és nem áll jól, meg olyan is, amiben csinosnak látom magam.

Az biztos, hogy csak salátákon nem lehet élni, megfelelő fehérjebevitel hiányában leépülnek az izmaid, emellett nem lehet így minden fontos vitamint bevinni.

2020. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!