Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az állati eredetű fehérjepor...

Az állati eredetű fehérjepor mennyire terheli meg az emésztőszervrendszert? Nem sok neki ez a tömény fehérje?

Figyelt kérdés
Igazából fejlődök tőle. Jó a közérzetem. Izmosodom. Szép brióst tudok rakni. Nem hajt meg.

2020. jan. 13. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyit eszel belőle..
2020. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
100 g tejsavó fehérje koncentrátum por, ami 72 g fehérjét tartalmaz. Ezt napi 2 részre elosztva
2020. jan. 13. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért szedsz ennyit? Én is szoktam napi 40gr-t, de 100 minek?
2020. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 adag naponta... ez azért nem gyenge..

Mennyi a napi össz fehérje beviteled? A súlyod, magasságod is jó lenne tudni, valamint hogy milyen intenzív edzést végzel.

2020. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A főétkezésekből nem tudom mennyi megy be. Akár kcal, vagy fehérje. De normálisan változatosan étkezem.

Most kezdtem el edzeni 1 hete, mert vékonynak, gyengének éreztem magam.

175 cm magas vagyok és 65 kg.

5 g kreatint is szedek.

Könnyen fejlődő típus vagyok. Érzem már a változást.

Azt írták, hogy 2g fehérje kell/testsúlykg.

2020. jan. 13. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Most kezdtél edzeni egy hete, de már látványosan izmosodsz és fejlődsz. Hát persze, ez már csak így megy..

Amúgy ha azt sem tudod, mennyi a napi beviteled akkor mégis mi alapján iszogatod a port?? Alapvető gondok vannak itt úgy érzem...

2020. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Miért elképzelhetetlen az, hogy genetikailag ezer millió féle ember létezik és van aki olyan típus, hogy picit edz és már meglátszik?

Fordított esetben is van aki hízékony, picit többet eszik és meglátszik.

Nincsenek alapvető gondok, mert nem vagyok ez a mánőkken aki grammra pontosan számolgatja a kajáját.

Eszek, edzem és kész.

2020. jan. 13. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor minden oké, lehet is törölni a kérdést.
2020. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig tudnod kellene, hogy mennyit viszel be, mivel lehet, hogy tök feleslegesen iszol ennyi port, elég lenne egy adag + a kajád, az is fedezné a fehérjebeviteledet.
2020. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mondtam hülyeséget ezzel a 2g/testsúlykg-val

Itt is kiszámoltam:

[link]

100g fehérjére lenne szükségem. Én 72 g-ot eszek.

Az étkezésekből valóban nem tudom mennyi fehérjét juttatok be, de minden nap nem tudnék húst enni. Egyszerűen nem esik jól. Kellenek ilyen hús nélküli napok is.

Valószínűleg veszem a fáradtságot és meg fogom hozzávetőleg tervezni az étrendemet. Legalábbis a reggelit és a vacsorát. Az ebédet nem tudom, mert ami van az van.

2020. jan. 14. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!