Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3,5 hónapja elhatároztam, hogy le szeretnék fogyni. Szerencsére ez már nem az a korszak volt az életemben amikor mások miatt akartam.Most már csak az én ,,jobbérzetemért" tettem.Szép lassan meg is tapasztaltam minden tök jól ment bár a szüleimmel volt sok veszekedésem emiatt.A lényeg az, hogyolyan 170cm körül lehetek plusz minusz 65 kg-ról lefogytam 58-ra.Szükségem lenne tanácsokra, hogy ezt a hosszú folyamatot hogyan tudnám megállítani? Mert lassan már olyan érzéseim is kezdenek lenni, hogy még tovább akarnék fogyni mert ez sem elég. De mindenki azt mondja, hogy most álljak meg mert így tökéletesahogy jelenleg van.



2020. jan. 16. 21:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kezdj el edzeni, attól a súlyod, ha rendesen eszel nem csökken viszont az alakod jobb lesz és ez add egy kis megerősítést, önbizalmat. Viszont akkor tényleg egyél is, mert akkor csak legyengülsz.
2020. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!