Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hizhatnék gyorsan sokat?

Hogyan hizhatnék gyorsan sokat?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 50 kg de nekem ez túl kevés, szeretnék kb egy 30 kg pluszt magamon. Segítenétek ebben? Előre is köszi:)

2020. jan. 19. 09:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nem izmot szeretnék hanem zsírt(baratnőmnek ez tetszene meg ő is szeretne hízni)
2020. jan. 19. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a mozgást és kezdj el zabálni. Próbálj meg minél többször tele lenni. Ne addig egyél amíg már jól laktál hanem addig amíg már nem fér be több. Legjobb ha amikor lefekszel is tele a hasad. Illetve kezdj el nassolni. Lehetőleg mindig legyen nálad valami smit elnyammoghatsz. Csoki keksz, akármi smit szeretsz :)
2020. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok módszer van lényeg hogy sokat zabalj meg akkor is ha tele vagy

Nasiz sokat fantasy feederen van sok hizlalo recept vagy ha szeretnél irok neked én is szívesen

Ha kellenek tippek hizashoz meg irj nyugodtab

2020. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!